Terug naar Nieuws

Ondersteuning jonge mantelzorgers

Gepubliceerd op:

Wij ondersteunen ook jonge mantelzorgers. Dat zijn kinderen en jongeren t/m 24 jaar die opgroeien of wonen met een gezinslid dat verslaafd, chronisch ziek, gehandicapt is of die een psychische aandoening heeft.
 

In onderstaand filmpje worden tips gegeven voor jonge mantelzorgers.

Wil je meer weten wat wij voor jonge mantelzorgers kunnen betekenen? Neem dan gerust contact op met Jade Damstra: (06) 820 840 74 of j.damstra@neienaober.nl.


24-03-2023

Kinderkledingbeurs Paterswolde

Vrijdag 31 maart organiseren we tussen 15.00 – 19.00 uur weer de Kinderkledingbeurs in Ons Dorpshuis te Paterswolde. Op vrijdag 31 maart a.s. wordt Ons Dorpshuis door onze vrijwilligers weer ingericht als één grote kledingwinkel waar duurzaamheid voorop staat. Voor een lutt…
Lees meer