Terug naar Nieuws

Jongerenmentoren voor Mentor4You gezocht

Gepubliceerd op:

Ben je achttien jaar of ouder, heb je affiniteit met jongeren en lijkt het je leuk om anderen te helpen en zelf bijeenkomsten te volgen? Dan is mentor worden voor Mentor4You vast wat voor jou!

Mentor4You is er voor jongeren in de leeftijd van 11 t/m 23 jaar, die door begeleiding van een mentor meer kans hebben om mee te doen in de samenleving.

Als mentor bied je de ondersteuning die een jongere nodig heeft bij de zoektocht naar volwassenheid met de daarbij horende uitdagingen. Denk hierbij aan: het goed afronden van school, plannen en organiseren, omgaan met conflicten, weerstand kunnen bieden aan groepsdruk, talenten ontdekken en deze kunnen inzetten.

Vind je het belangrijk dat jongeren zich optimaal ontwikkelen en wil jij daaraan een bijdrage leveren?

Meld je aan via: de Vrijwilligers Vacaturebank van VIP! Tynaarlo of info@neienaober.nl.

Meer weten over Mentor4You? Neem contact op met jongerenwerker Jade Damstra: (06) 820 840 74.

Foto's

Bekijk ook

27-09-2023

Liedjescafé Muziek met Harry

Op woensdag 4 oktober start in Eelde-Paterswolde een nieuw bewonersinitiatief: ‘Muziek met Harry’. Dit Liedjescafé vindt tot en met april 2024 elke eerste woensdagmiddag van de maand plaats in Ons Dorpshuis. Onder de bezielende leiding van Harry Wessels kan je bekende Nederlandsta…
Lees meer
 
26-09-2023

Meer Bewegen voor Ouderen

Onder de naam ‘Meer Bewegen voor Ouderen’ organiseert Neie Naober ook dit jaar weer diverse beweegactiviteiten. Gezond en fit oud worden, willen we allemaal. Daarom is het van belang om gezond te eten en te leven. Maar ook om te blijven bewegen! Want bewegen is gezond en samen met elkaar…
Lees meer
 
11-09-2023

20 jaar Kinder- en Dameskledingbeurs Paterswolde

Vrijdag 22 september organiseren we tussen 15.00 – 19.00 uur weer de Kinderkledingbeurs in Ons Dorpshuis te Paterswolde. De Dameskledingbeursvindt op vrijdag 6 oktober 2023 van 13.00 – 20.00 uur plaats. De beurzen bestaan dit jaar al weer 20 jaar! Op vrijdag 22 september a.s. wordt Ons …
Lees meer