Terug naar Nieuws

Zorgcafés alzheimer en dementie

Gepubliceerd op:

Neie Naober organiseert in Paterswolde en Zuidlaren zorgcafés. Een zorgcafé is de plek om lotgenoten te ontmoeten, informatie te krijgen en ervaringen te delen. Het zorgcafé biedt gezelligheid en ontmoetingen tussen lotgenoten en zorgprofessionals.

We beginnen in maart met het thema alzheimer en andere vormen van dementie. Onder andere casemanager Viola Scheper zal als spreker invulling geven. Iedereen is welkom: inwoners met dementie, hun naasten en andere belangstellenden. Wij zorgen voor een warm ontvangst met koffie/thee en wat lekkers. Deelname is gratis.

Kom je ook? Er is een open inloop, je hoeft je niet op te geven.

Zorgcafé alzheimer/dementie Paterswolde
Datum: dinsdag 14 maart, 15:00 inloop
Locatie: Ons Dorpshuis, mevr. Bähler Boermalaan 4

Zorgcafé alzheimer/dementie Zuidlaren
Datum: dinsdag 28 maart, 15:00 inloop
Locatie: De Aanloop, Hoofdingang Nieuw Laarhof, Hofakkers.

Programma
15:00 Inloop met koffie en thee
15:15 Plenair en interactief gedeelte met sprekers
16:15 Vragenkwartier
16:30 Ruimte voor gesprekken
17:00 Einde

Meer weten over het Zorgcafé? Neem contact op met buurtwerker Marieke ten Buur: m.tenbuur@neienaober.nl of (06) 265 439 02 of kijk op www.neienaober.nl/zorgcafe.

Foto's

Downloads

Bekijk ook

27-09-2023

Liedjescafé Muziek met Harry

Op woensdag 4 oktober start in Eelde-Paterswolde een nieuw bewonersinitiatief: ‘Muziek met Harry’. Dit Liedjescafé vindt tot en met april 2024 elke eerste woensdagmiddag van de maand plaats in Ons Dorpshuis. Onder de bezielende leiding van Harry Wessels kan je bekende Nederlandsta…
Lees meer
 
26-09-2023

Meer Bewegen voor Ouderen

Onder de naam ‘Meer Bewegen voor Ouderen’ organiseert Neie Naober ook dit jaar weer diverse beweegactiviteiten. Gezond en fit oud worden, willen we allemaal. Daarom is het van belang om gezond te eten en te leven. Maar ook om te blijven bewegen! Want bewegen is gezond en samen met elkaar…
Lees meer
 
11-09-2023

20 jaar Kinder- en Dameskledingbeurs Paterswolde

Vrijdag 22 september organiseren we tussen 15.00 – 19.00 uur weer de Kinderkledingbeurs in Ons Dorpshuis te Paterswolde. De Dameskledingbeursvindt op vrijdag 6 oktober 2023 van 13.00 – 20.00 uur plaats. De beurzen bestaan dit jaar al weer 20 jaar! Op vrijdag 22 september a.s. wordt Ons …
Lees meer