Terug naar Nieuws

The Zero Generation 2023

Gepubliceerd op:
The Zero Generation 2023

Na het succes van vorig jaar organiseert het Jongerenwerk van Neie Naober op vrijdag 2 juni weer The Zero Generation in Ons Dorpshuis te Paterswolde. TZG is hét alcoholvrije feest in de gemeente Tynaarlo voor jongeren van 12 t/m 17 jaar.

Bekende artiesten zoals Alessio, JOYLIANA en Matz Voskamp zullen optreden. Verder zijn er optredens van Thyrza Postma, Sven and Jeffrey, 2Twice en DJ Freaky. De muziek staat 4,5 uur aan. Ook zijn er extra attracties en is er entertainment aanwezig. Vanuit Vries en Zuidlaren rijden er bussen van en naar Paterswolde.

Voor en tijdens het feest mag er geen alcohol en drugs gebruikt worden. Daar wordt steekproefsgewijs op gecontroleerd. Tijdens The Zero Generation gaan we voor zero alcohol met 100% feest.

We zien je graag op 2 juni 2023!

Kijk voor meer informatie en aanmelden op de officiële pagina van The Zero Generation 2023.

Foto's

Bekijk ook

27-09-2023

Liedjescafé Muziek met Harry

Op woensdag 4 oktober start in Eelde-Paterswolde een nieuw bewonersinitiatief: ‘Muziek met Harry’. Dit Liedjescafé vindt tot en met april 2024 elke eerste woensdagmiddag van de maand plaats in Ons Dorpshuis. Onder de bezielende leiding van Harry Wessels kan je bekende Nederlandsta…
Lees meer
 
26-09-2023

Meer Bewegen voor Ouderen

Onder de naam ‘Meer Bewegen voor Ouderen’ organiseert Neie Naober ook dit jaar weer diverse beweegactiviteiten. Gezond en fit oud worden, willen we allemaal. Daarom is het van belang om gezond te eten en te leven. Maar ook om te blijven bewegen! Want bewegen is gezond en samen met elkaar…
Lees meer
 
11-09-2023

20 jaar Kinder- en Dameskledingbeurs Paterswolde

Vrijdag 22 september organiseren we tussen 15.00 – 19.00 uur weer de Kinderkledingbeurs in Ons Dorpshuis te Paterswolde. De Dameskledingbeursvindt op vrijdag 6 oktober 2023 van 13.00 – 20.00 uur plaats. De beurzen bestaan dit jaar al weer 20 jaar! Op vrijdag 22 september a.s. wordt Ons …
Lees meer