Terug naar Nieuws

Organisatoren voor spelletjesmiddag gezocht

Gepubliceerd op:

Voor de corona-periode werd er ongeveer maandelijks een spelletjesmiddag voor senioren uit de dorpen Donderen, Zeegse, Yde, Vries en Tynaarlo georganiseerd. Zo’n 50 tot 70 mensen kwamen bij elkaar om samen allerlei spelletjes, zoals jokeren, rummikuppen, sjoelen en klaverjassen, te doen. Buurtwerker Liesbeth de Vries denkt dat er nog steeds wel behoefte is aan zo’n middag en zoekt vrijwilligers die dit samen willen organiseren.

Het gaat om ongeveer 6 à 7 spelmiddagen per jaar van het najaar tot voorjaar, afwisselend in de bovengenoemde dorpen.

Houd je van organiseren en wil je met anderen de spelcommissie vormen? Neem dan contact op met Liesbeth de Vries: l.devries@neienaober.nl of 0592 - 749 332. Zij kan je meer vertellen over de taken van de spelcommissie en wat de tijdsinvestering ongeveer is.

Foto's

Bekijk ook

24-03-2023

Kinderkledingbeurs Paterswolde

Vrijdag 31 maart organiseren we tussen 15.00 – 19.00 uur weer de Kinderkledingbeurs in Ons Dorpshuis te Paterswolde. Op vrijdag 31 maart a.s. wordt Ons Dorpshuis door onze vrijwilligers weer ingericht als één grote kledingwinkel waar duurzaamheid voorop staat. Voor een lutt…
Lees meer
 
22-03-2023

Eerste Zorgcafé druk bezocht

Dinsdag 14 maart organiseerden we het eerste Zorgcafé in Ons Dorpshuis in Paterswolde met als thema ‘alzheimer en dementie’. Een zorgcafé is de plek om lotgenoten te ontmoeten, informatie te krijgen en ervaringen te delen. Dat hier behoefte aan is, bleek duidelijk door de g…
Lees meer
 
21-03-2023

Informatieavond 'Nieuwe vrijwilligers'

Maandag 27 maart organiseert Neie Naober/VIP! Tynaarlo een informatieavond over vrijwilligerswerk en statushouders. Veel organisaties zijn op zoek naar nieuwe vrijwilligers. Maar waar vind je deze extra handen? Veel statushouders willen heel graag in contact komen met Nederlanders om de Nederlandse…
Lees meer