Terug naar Nieuws

Open avond jongerenraad #JongTynaarlo

Gepubliceerd op:

Onder het motto ‘Praat, denk en doe mee!’ organiseert de jongerenraad #JongTynaarlo op 17 april een open avond.

De jongerenraad vertegenwoordigt jongeren binnen de gemeente Tynaarlo. Het is dé manier om als jongere mee te praten met de gemeente. Het doel is om jongeren een stem te geven. Dat doen zij door eens in de twee weken te vergaderen over onderwerpen die zij belangrijk vinden of wat hen dwarszit. Op deze manier wordt de mening van jongeren niet vergeten. Daarnaast organiseren zij of zijn ze betrokken bij meerdere projecten. Denk bijvoorbeeld aan de Keet van Tynaarlo of kookactiviteiten voor jongeren tijdens de Week tegen Eenzaamheid. De jongerenraad wordt begeleid door de jongerenwerkers van Neie Naober.

Open avond

Op 17 april organiseert #JongTynaarlo een open avond om jongeren uit de gemeente Tynaarlo te informeren over wat de jongerenraad zoal doet. Aan de hand van leuke workshops vertellen de huidige leden wat de jongerenraad is en wat ze allemaal doen. Het is een open inloop, dus je mag zelf bepalen wanneer je komt en hoe lang je blijft. Wil je alleen even kijken en vragen stellen? Ook dat kan gewoon.

Het doel is om nieuwe leden te werven. Nieuwe leden zijn belangrijk, want dat geeft weer nieuwe energie en ideeën. De open avond is van 19.00 tot 20.30 uur in het gemeentehuis van Tynaarlo.

Foto's

Bekijk ook

27-09-2023

Liedjescafé Muziek met Harry

Op woensdag 4 oktober start in Eelde-Paterswolde een nieuw bewonersinitiatief: ‘Muziek met Harry’. Dit Liedjescafé vindt tot en met april 2024 elke eerste woensdagmiddag van de maand plaats in Ons Dorpshuis. Onder de bezielende leiding van Harry Wessels kan je bekende Nederlandsta…
Lees meer
 
26-09-2023

Meer Bewegen voor Ouderen

Onder de naam ‘Meer Bewegen voor Ouderen’ organiseert Neie Naober ook dit jaar weer diverse beweegactiviteiten. Gezond en fit oud worden, willen we allemaal. Daarom is het van belang om gezond te eten en te leven. Maar ook om te blijven bewegen! Want bewegen is gezond en samen met elkaar…
Lees meer
 
11-09-2023

20 jaar Kinder- en Dameskledingbeurs Paterswolde

Vrijdag 22 september organiseren we tussen 15.00 – 19.00 uur weer de Kinderkledingbeurs in Ons Dorpshuis te Paterswolde. De Dameskledingbeursvindt op vrijdag 6 oktober 2023 van 13.00 – 20.00 uur plaats. De beurzen bestaan dit jaar al weer 20 jaar! Op vrijdag 22 september a.s. wordt Ons …
Lees meer