Terug naar Nieuws

Jongeren en verleidingen: informatieve ouderavond

Gepubliceerd op:

Woensdagavond 24 mei organiseert het Jongerenwerk een informatieve avond voor ouders met als thema ‘Jongeren en verleidingen’. De avond gaat over de verleidingen van roken, alcohol en drugs bij jongeren.

Laat u informeren en stel vragen
Roken, alcohol en drugs… jongeren komen vroeg of laat in aanraking met deze verleidingen. Ouders maken zich vaak zorgen en weten soms niet goed hoe ze hier mee om moeten gaan. Experimenteren met middelengebruik hoeft niet tot problemen te leiden. Toch is het van belang om op de hoogte te zijn van de risico’s. Weet uw kind waar de grens ligt? En hoe praat u hier samen over?

Tijdens de ouderavond zijn verschillende deskundigen aanwezig. U wordt meegenomen in de belevingswereld van jongeren en er wordt uitgelegd wat u als ouder kunt doen om uw kind te begeleiden. Ouders hebben veel meer invloed dan vaak gedacht wordt. Ook kunt u ervaringen uitwisselen met andere ouders. Wat voor regels stellen zij? Wat werkt wel en wat werkt niet?

Aanmelden
Nieuwsgierig naar deze avond? Aanmelden is verplicht: vóór 23 mei 2023 via r.geertsma@neienaober.nl.

Datum: woensdag 24 mei 2023
Tijd: 19:30 - 20:45
Locatie: Ons Dorpshuis, Mevr. Bähler Boermalaan 4 Paterswolde

Foto's

Bekijk ook

27-09-2023

Liedjescafé Muziek met Harry

Op woensdag 4 oktober start in Eelde-Paterswolde een nieuw bewonersinitiatief: ‘Muziek met Harry’. Dit Liedjescafé vindt tot en met april 2024 elke eerste woensdagmiddag van de maand plaats in Ons Dorpshuis. Onder de bezielende leiding van Harry Wessels kan je bekende Nederlandsta…
Lees meer
 
26-09-2023

Meer Bewegen voor Ouderen

Onder de naam ‘Meer Bewegen voor Ouderen’ organiseert Neie Naober ook dit jaar weer diverse beweegactiviteiten. Gezond en fit oud worden, willen we allemaal. Daarom is het van belang om gezond te eten en te leven. Maar ook om te blijven bewegen! Want bewegen is gezond en samen met elkaar…
Lees meer
 
11-09-2023

20 jaar Kinder- en Dameskledingbeurs Paterswolde

Vrijdag 22 september organiseren we tussen 15.00 – 19.00 uur weer de Kinderkledingbeurs in Ons Dorpshuis te Paterswolde. De Dameskledingbeursvindt op vrijdag 6 oktober 2023 van 13.00 – 20.00 uur plaats. De beurzen bestaan dit jaar al weer 20 jaar! Op vrijdag 22 september a.s. wordt Ons …
Lees meer