Terug naar Nieuws

Jonge mantelzorgers-uitje

Gepubliceerd op:

Op 7 juni organiseert het Jongerenwerk van Neie Naober in samenwerking met Sport Tynaarlo weer een Jonge mantelzorgers-uitje. Dit keer Glow in the dark midgetgolf en bowlen bij De Postwagen in  Tolbert.

Jonge mantelzorgers zijn kinderen en jongeren t/m 24 jaar die opgroeien/wonen met een gezinslid dat verslaafd, chronisch ziek, gehandicapt is of een psychische aandoening heeft in de directe thuissituatie. Om hen af en toe te ontlasten van hun zorg(taken), organiseren we een aantal keren per jaar een activiteit. Zodat ze even los kunnen komen van de thuissituatie en kunnen genieten van leuke en gezellige dingen doen samen met andere leeftijdsgenoten die in hetzelfde schuitje zitten.

De jonge mantelzorgers kunnen gratis meedoen en mogen ook een vriend of vriendin meenemen. Voor vervoer, eten en drinken wordt gezorgd.

Ga jij mee?

Geef je snel op bij Jade Damstra via Whatsapp: (06) 820 840 74.

Ben je benieuwd wat jonge mantelzorgers zijn en wil je weten wat wij voor hen kunnen betekenen? Neem dan gerust contact op met Jade.

Foto's

Bekijk ook

27-09-2023

Liedjescafé Muziek met Harry

Op woensdag 4 oktober start in Eelde-Paterswolde een nieuw bewonersinitiatief: ‘Muziek met Harry’. Dit Liedjescafé vindt tot en met april 2024 elke eerste woensdagmiddag van de maand plaats in Ons Dorpshuis. Onder de bezielende leiding van Harry Wessels kan je bekende Nederlandsta…
Lees meer
 
26-09-2023

Meer Bewegen voor Ouderen

Onder de naam ‘Meer Bewegen voor Ouderen’ organiseert Neie Naober ook dit jaar weer diverse beweegactiviteiten. Gezond en fit oud worden, willen we allemaal. Daarom is het van belang om gezond te eten en te leven. Maar ook om te blijven bewegen! Want bewegen is gezond en samen met elkaar…
Lees meer
 
11-09-2023

20 jaar Kinder- en Dameskledingbeurs Paterswolde

Vrijdag 22 september organiseren we tussen 15.00 – 19.00 uur weer de Kinderkledingbeurs in Ons Dorpshuis te Paterswolde. De Dameskledingbeursvindt op vrijdag 6 oktober 2023 van 13.00 – 20.00 uur plaats. De beurzen bestaan dit jaar al weer 20 jaar! Op vrijdag 22 september a.s. wordt Ons …
Lees meer