Terug naar Nieuws

Jonge mantelzorgers-uitje

Gepubliceerd op:

Het Jongerenwerk van Neie Naober organiseert in de meivakantie samen met Sport Tynaarlo weer een jonge mantelzorgers-uitje. Op 2 mei kunnen ze weer samen genieten van leuke activiteiten in sporthal De Kamp in Vries.

Op dinsdag 2 mei wordt er weer een jonge mantelzorgersactiviteit georganiseerd. Jonge mantelzorgers kunnen in de meivakantie weer even loskomen van hun zorgen/zorgtaken in hun gezin. Samen met lotgenoten kunnen ze genieten van bubble voetbal, het jonge mantelzorgersspel en pizzarette.
Meld je vóór 1 mei aan via Whatsapp: (06) 820 840 74.

Datum: dinsdag 2 mei
Tijd: 11.00 – 14.00 uur
Locatie: Sporthal De Kamp, Oosterkampen 1, 9481 AK Vries

Foto's

Bekijk ook

27-09-2023

Liedjescafé Muziek met Harry

Op woensdag 4 oktober start in Eelde-Paterswolde een nieuw bewonersinitiatief: ‘Muziek met Harry’. Dit Liedjescafé vindt tot en met april 2024 elke eerste woensdagmiddag van de maand plaats in Ons Dorpshuis. Onder de bezielende leiding van Harry Wessels kan je bekende Nederlandsta…
Lees meer
 
26-09-2023

Meer Bewegen voor Ouderen

Onder de naam ‘Meer Bewegen voor Ouderen’ organiseert Neie Naober ook dit jaar weer diverse beweegactiviteiten. Gezond en fit oud worden, willen we allemaal. Daarom is het van belang om gezond te eten en te leven. Maar ook om te blijven bewegen! Want bewegen is gezond en samen met elkaar…
Lees meer
 
11-09-2023

20 jaar Kinder- en Dameskledingbeurs Paterswolde

Vrijdag 22 september organiseren we tussen 15.00 – 19.00 uur weer de Kinderkledingbeurs in Ons Dorpshuis te Paterswolde. De Dameskledingbeursvindt op vrijdag 6 oktober 2023 van 13.00 – 20.00 uur plaats. De beurzen bestaan dit jaar al weer 20 jaar! Op vrijdag 22 september a.s. wordt Ons …
Lees meer