Terug naar Nieuws

Het repaircafé gaat door onder de vlag van Neie Naober.

Gepubliceerd op:

Het Repair Café in Ons Dorpshuis in Paterswolde is weer van start gegaan. Vrijdag 9 juli waren er maar liefst 30 bezoekers die langs kwamen voor sociaal contact en reperatie van klokken, kleiding en allerlei elektronische apparaten.

 

De deskundige en ervaren vrijwilligers van het Repair Café staan weer klaar om huishoudelijke apparaten, klokken, speelgoed, gereedschap, kleding en textiel te repareren of te herstellen. Reparaties zijn gratis. Voor iedere cafébezoeker staat bovendien een gratis kopje koffie of thee klaar. Het Repair Café in Ons Dorpshuis aan de Bähler Boermalaan in Paterswolde is elke tweede vrijdag van de maand (met uitzondering van augustus) geopend vanaf 13.00 uur.

14-06-2022

Gemeente Tynaarlo trakteert ook dit jaar vrijwilligers op koffie of thee met iets lekkers

 Als dank voor hun inzet zet de gemeente Tynaarlo vrijwilligers in het zonnetje. De gemeente biedt hen voor het tweede jaar op rij een tegoedbon aan voor een kopje koffie of thee met iets lekkers, te besteden bij de deelnemende horecagelegenheden. 
Lees meer