Terug naar Nieuws

Gratis kaarten voor TZG 2023

Gepubliceerd op:

Dankzij een sponsor kunnen wij, speciaal voor jongeren die het niet zo breed hebben, een aantal kaarten weggeven voor The Zero Generation van aanstaande vrijdag .

Ben of ken jij iemand tussen de 12 en 17 jaar die daarvoor in aanmerking komt? Neem dan contact op met Robin Geertsma: r.geertsma@neienaober.nl of (06) 868 797 60.

Geef de volgende gegevens aan Robin door: naam, adres, mobielnummer en het aantal kaarten dat je aanvraagt. Geef ook door of je gebruik wilt maken van de bus vanuit Vries of Zuidlaren.

Kijk voor meer informatie op de officiële pagina van The Zero Generation 2023.

Foto's

Bekijk ook

27-09-2023

Liedjescafé Muziek met Harry

Op woensdag 4 oktober start in Eelde-Paterswolde een nieuw bewonersinitiatief: ‘Muziek met Harry’. Dit Liedjescafé vindt tot en met april 2024 elke eerste woensdagmiddag van de maand plaats in Ons Dorpshuis. Onder de bezielende leiding van Harry Wessels kan je bekende Nederlandsta…
Lees meer
 
26-09-2023

Meer Bewegen voor Ouderen

Onder de naam ‘Meer Bewegen voor Ouderen’ organiseert Neie Naober ook dit jaar weer diverse beweegactiviteiten. Gezond en fit oud worden, willen we allemaal. Daarom is het van belang om gezond te eten en te leven. Maar ook om te blijven bewegen! Want bewegen is gezond en samen met elkaar…
Lees meer
 
11-09-2023

20 jaar Kinder- en Dameskledingbeurs Paterswolde

Vrijdag 22 september organiseren we tussen 15.00 – 19.00 uur weer de Kinderkledingbeurs in Ons Dorpshuis te Paterswolde. De Dameskledingbeursvindt op vrijdag 6 oktober 2023 van 13.00 – 20.00 uur plaats. De beurzen bestaan dit jaar al weer 20 jaar! Op vrijdag 22 september a.s. wordt Ons …
Lees meer