Terug naar Nieuws

Cheque Rabobank voor TZG 2023

Gepubliceerd op:
Cheque Rabobank voor TZG 2023

Voor het organiseren van The Zero Generation 2023 heeft het Jongerenwerk van Neie Naober vorige week een cheque à € 1.000,-- van de Rabobank ontvangen.

Jongerenwerker Robin Geertsma heeft, samen met twee vrijwilligers die het feest mede organiseren, de Cheque Rabobank Coöperatief Dividend in ontvangst genomen. TZG is hét alcoholvrije feest in de gemeente Tynaarlo voor jongeren van 12 t/m 17 jaar en vindt op 2 juni voor de tweede keer plaats in Ons Dorpshuis te Paterswolde.

“We zijn erg blij met deze financiële waardering van Rabobank Assen en Noord-Drenthe”, aldus Robin. “We organiseren dit feest samen met veel vrijwillige jongeren. We vinden het mooi dat zoveel jongeren mee willen denken en helpen met het organiseren. Zo wordt het echt een feest ‘voor en door jongeren’. Mede dankzij deze financiering, kunnen we er dit jaar ook weer een geweldig feest van maken!"

Meer informatie over het feest en hoe je je kan aanmelden op kun je lezen op: de officiële pagina van The Zero Generation 2023.

Foto’s: Johan Wolfard

Foto's

Bekijk ook

27-09-2023

Liedjescafé Muziek met Harry

Op woensdag 4 oktober start in Eelde-Paterswolde een nieuw bewonersinitiatief: ‘Muziek met Harry’. Dit Liedjescafé vindt tot en met april 2024 elke eerste woensdagmiddag van de maand plaats in Ons Dorpshuis. Onder de bezielende leiding van Harry Wessels kan je bekende Nederlandsta…
Lees meer
 
26-09-2023

Meer Bewegen voor Ouderen

Onder de naam ‘Meer Bewegen voor Ouderen’ organiseert Neie Naober ook dit jaar weer diverse beweegactiviteiten. Gezond en fit oud worden, willen we allemaal. Daarom is het van belang om gezond te eten en te leven. Maar ook om te blijven bewegen! Want bewegen is gezond en samen met elkaar…
Lees meer
 
11-09-2023

20 jaar Kinder- en Dameskledingbeurs Paterswolde

Vrijdag 22 september organiseren we tussen 15.00 – 19.00 uur weer de Kinderkledingbeurs in Ons Dorpshuis te Paterswolde. De Dameskledingbeursvindt op vrijdag 6 oktober 2023 van 13.00 – 20.00 uur plaats. De beurzen bestaan dit jaar al weer 20 jaar! Op vrijdag 22 september a.s. wordt Ons …
Lees meer